<oembed><version>1.0</version><provider_name>Borri</provider_name><provider_url>https://www.borri.it/de/</provider_url><title>B9600FXS</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="5e48Ag3RqE"&gt;&lt;a href="https://www.borri.it/de/product/b9600fxs/"&gt;B9600FXS&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.borri.it/de/product/b9600fxs/embed/#?secret=5e48Ag3RqE" width="600" height="338" title="&#x201E;B9600FXS&#x201C; &#x2013; Borri" data-secret="5e48Ag3RqE" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript" nonce="TnxnZVJbK82rrrJTJxxoDQ"&gt;